Корзина
В корзине товар
На сумму грн
 
Оформити заказ
На главную  Написать письмо
Логин:  Пароль:      Напомнить пароль   Регистрация
Алфавитный указатель препаратов
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Доставка Вашего заказа через сервис Аpteka.life

Препарат:


Описание:

Вакцина Ваксігрип Тетра

Склад: Influenza, inactivated, split virus;
склад вакцини Ваксігрип Тетра відповідає рекомендаціям ВООЗ і рішенню Європейського Союзу стосовно складу вакцин проти грипу сезону 2018/2019 для Північної півкулі;
1 імунізуюча доза вакцини (0,5 мл) містить:

діючі речовини: інактивований спліт-вірус грипу таких штамів*:
A/Michigan/45/2015 (H1N1)pdm09 - подібний (A/Michigan/45/2015, NYMC X-275) 15 мкг ГА**
A/Singapore/INFIMH-16-0019/2016 (H3N2) - подібний
(A/Singapore/INFIMH-16-0019/2016, IVR-186) 15 мкг ГА**
B/Phuket/3073/2013 - подібний (B/Phuket/3073/2013, дикий тип) 15 мкг ГА**
B/Colorado/6/2017 - подібний (B/Maryland/15/2016, NYMC BX-69A) 15 мкг ГА**
_____________________________________________
* культивовані на курячих ембріонах здорових курей
** гемаглютинін

допоміжні речовини:
буферний розчин (натрію хлорид; натрію гідрофосфат, дигідрат; калію дигідрофосфат; калію хлорид та вода для ін’єкцій).

Лікарська форма: Суспензія для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: після легкого струшування має вигляд безбарвної опалесцентної рідини.

Фармакотерапевтична група:
Вакцини проти грипу, інактивовані, розщеплений вірус або поверхневий антиген.
Код АТХ J07B B02.

Імунологічні і біологічні властивості:
Фармакодинаміка.
Механізм дії: Вакцина Ваксігрип Тетра забезпечує активну імунізацію проти чотирьох штамів вірусу грипу (двох підтипів А та двох типів В), що в ній містяться.
Вакцина Ваксігрип Тетра індукує продукування гуморальних антитіл проти гемаглютинінів впродовж 2 тижнів. Ці антитіла нейтралізують віруси грипу.
Специфічні рівні титрів антитіл, що інгібують гемаглютинацію, після вакцинації інактивованими вакцинами проти вірусу грипу не корелюють із рівнем захисту від захворювання на грип, проте титри антитіл, що інгібують гемаглютинацію, використовуються для вимірювання активності вакцини. В деяких провокативних дослідженнях за участю людей титри антитіл, що інгібують гемаглютинацію, на рівні ≥1:40 асоціювались із захистом від захворювання на грип до 50% осіб.
Оскільки віруси грипу постійно змінюються, штами вірусу, що відбираються для вакцини, щорічно переглядаються ВООЗ.

Щорічна ревакцинація вакциною Ваксігрип Тетра не досліджувалась. Однак на підставі клінічного досвіду застосування тривалентної вакцини рекомендується здійснювати щорічну вакцинацію проти грипу, враховуючи тривалість імунітету, що забезпечується вакциною, та циркулюючі штами вірусу грипу, що змінюються з року в рік.

Порівняння імуногенності вакцин Ваксігрип Тетра та Ваксігрип:
В клінічних дослідженнях, в яких взяли участь дорослі віком від 18 до 60 років, особи літнього віку (понад 60 років) та діти віком від 3 до 8 років, оцінювалась не менша ефективність вакцини Ваксігрип Тетра порівняно з вакциною Ваксігрип щодо середнього геометричного значення титрів антитіл, що інгібують гемаглютинацію, на день 21 (для дорослих) та день 28 (для дітей), показника сероконверсії з інгібуванням гемаглютинації (4-кратне збільшення реципрокного титру або зміна від титру, що не визначається [<10], до реципрокного титру на рівні ≥40) та співвідношення середнього геометричного значення титрів антитіл, що інгібують гемаглютинацію (титри після/перед вакцинацією).
В одному клінічному дослідженні, проведеному за участю дорослих віком від 18 до 60 років та дітей віком від 9 до 17 років, описано імунну відповідь на введення вакцини Ваксігрип Тетра порівняно з вакциною Ваксігрип на підставі середнього геометричного значення титрів антитіл, що інгібують гемаглютинацію, на день 21. В іншому клінічному дослідженні, проведеному за участю дітей віком від 9 до 17 років, описана тільки імунна відповідь на введення вакцини Ваксігрип Тетра.
Вакцина Ваксігрип Тетра індукувала значущу імунну відповідь проти 4 штамів вірусу грипу, що містяться у вакцині. В усіх дослідженнях імунна відповідь, зумовлена вакциною Ваксігрип Тетра проти трьох штамів, загалом була такою ж імуногенною, як і при введенні вакцини Ваксігрип.
Вакцина Ваксігрип Тетра зумовлювала кращу імунну відповідь проти додаткового штаму В, що міститься у вакцині Ваксігрип Тетра, порівняно з вакциною Ваксігрип.
Дорослі, у т.ч. особи літнього віку
Загалом одну дозу вакцини Ваксігрип Тетра або одну дозу вакцини Ваксігрип отримали 1114 дорослих віком від 18 до 60 років та 1111 осіб літнього віку (понад 60 років).

Показання:
Активна імунізація дорослих та дітей віком від 3 років для профілактики грипу, спричиненого двома підтипами вірусу грипу А та двома типами вірусу грипу В, які містяться в цій вакцині.
При проведенні імунізації на території України стосовно схем імунізації, протипоказань та взаємодії з іншими медичними препаратами слід керуватися діючими наказами МОЗ України.

Протипоказання:
Гіперчутливість до будь-якої діючої речовини та допоміжної речовини (див. розділ «Склад») або до будь-якого компонента вакцини, що може бути присутнім у слідовій кількості, таких як компоненти курячих яєць (овальбумін, курячий білок), неоміцин, формальдегід та октоксинол-9.
Вакцинацію слід відкласти у разі захворювання, що супроводжується помірним або значним підвищенням температури, або гострого захворювання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій:
Жодних досліджень взаємодії з вакциною Ваксігрип Тетра не проводилось.
У разі необхідності одночасного застосування ін’єкції потрібно здійснювати в різні місця та використовувати різні голки.
Імунологічна відповідь може бути ослабленою в разі проходження імуносупресивної терапії.
Після застосування вакцини для профілактики грипу спостерігалися хибнопозитивні результати серологічних тестів за методом імуноферментного аналізу (ELISA) з метою виявлення антитіл до ВІЛ-1 (вірусу імунодефіциту людини 1 типу), вірусу гепатиту С та особливо ТЛВЛ-1 (Т-лімфотропного вірусу людини 1 типу). Використання методики Вестерн-блот (Western Blot) усуває ці транзиторні хибнопозитивні реакції, які можуть бути обумовлені відповіддю IgM, індукованою вакцинацією.

Особливі заходи безпеки:
Перед використанням вакцину слід витримати до кімнатної температури, струсити та візуально перевірити. Вакцину не слід використовувати за наявності у суспензії будь-яких сторонніх домішок.

Особливості застосування:
За жодних обставин Ваксігрип Тетра не можна вводити у судинне русло. Як і при застосуванні усіх ін’єкційних вакцин, повинні бути напоготові усі необхідні лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги у разі розвитку анафілактичної реакції після щеплення та для забезпечення ретельного нагляду.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.
Застосовувати вакцину слід з обережністю особам з тромбоцитопенією або порушенням згортання крові, оскільки після внутрішньом’язового введення у цих осіб можлива кровотеча.
Після будь-якої вакцинації або навіть перед нею може виникнути синкопе (непритомність) як психогенна реакція на введення голки. Для запобігання травм внаслідок непритомності та для усунення синкопальних реакцій потрібно дотримуватись відповідних процедур.
Вакцина Ваксігрип Тетра призначена для захисту від тих штамів вірусу грипу, з яких ця вакцина виготовлена. Як і всі вакцини, Ваксігрип не може на 100 % захистити всіх щеплених. Імунна відповідь може бути недостатньою у пацієнтів з ендогенною або ятрогенною імуносупресією.
Вакцина може містити слідові кількості компонентів курячих яєць (овальбумін, курячий білок), слідові кількості неоміцину, формальдегіду та октоксинолу-9, які використовуються під час процесу виробництва (див. розділ «Протипоказання»).

Одна доза цього лікарського засобу містить:
менше 1 ммоль (39 мг)/дозу калію, тобто препарат практично вільний від калію;
менше 1 ммоль (23 мг)/дозу натрію, тобто препарат практично вільний від натрію.

Застосування у період вагітності або годування груддю:
Вагітність:
Інактивовані вакцини для профілактики грипу можна застосовувати протягом усього періоду вагітності. Найбільше доступних даних з безпеки є для другого та третього триместрів вагітності порівняно з першим. Проте отримані у різних країнах світу дані щодо застосування інактивованих вакцин для профілактики грипу в період вагітності не свідчать про наявність будь-якого шкідливого впливу, пов’язаного із застосуванням вакцини, на плід та жінку.
Даних щодо застосування вакцини Ваксігрип Тетра у вагітних жінок немає.
Результати одного дослідження на тваринах із застосуванням вакцини Ваксігрип Тетра не свідчать про прямий або опосередкований шкідливий вплив вакцини на перебіг вагітності, розвиток ембріона/плода або ранній постнатальний розвиток.

Годування груддю: Ваксігрип Тетра можна застосовувати в період годування груддю.

Фертильність:
Даних щодо впливу вакцини на фертильність у людини немає. Результати одного дослідження на тваринах із застосуванням вакцини Ваксігрип Тетра не свідчать про негативний вплив на фертильність у жінок.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Вплив вакцини Ваксігрип Тетра на здатність керувати транспортними засобами чи працювати з механізмами відсутній або незначний.

Спосіб застосування та дози:
Дозування
На підставі клінічного досвіду застосування тривалентної вакцини рекомендується здійснювати щорічну ревакцинацію вакциною для профілактики грипу, враховуючи тривалість імунітету, що забезпечується вакциною, та циркулюючі штами вірусу грипу, що можуть змінюватися з року в рік.
Дорослі та діти віком від 3 років: одна доза 0,5 мл.
Дітям віком до 9 років, які раніше не вакцинувалися, другу дозу вакцини 0,5 мл потрібно ввести після першої з інтервалом щонайменше 4 тижні.
Щеплення проти грипу проводять відповідно до чинного календаря профілактичних щеплень в Україні та згідно з інструкцією про застосування вакцини.
Щеплення проводить медичний персонал в кабінетах профілактичних щеплень лікувально-профілактичних закладів.

Спосіб застосування:
Вакцину слід вводити ін’єкційно внутрішньом’язово або підшкірно.
Рекомендованим місцем для внутрішньом’язової ін’єкції є дельтоподібний м’яз.
Будь-який невикористаний препарат або відходи повинні бути утилізовані відповідно до вимог чинних нормативних актів України.
Запобіжні заходи, яких слід вжити перед приготуванням та введенням вакцини: див. розділ «Особливі заходи безпеки».

Діти:
Ваксігрип Тетра призначається дітям з 3-річного віку (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).
Безпека та ефективність застосування вакцини Ваксігрип Тетра дітям віком до 3 років не встановлені.

Передозування:
Задокументованих випадків передозування вакцини Ваксігрип Тетра немає. Повідомлялося про випадки застосування вакцини Ваксігрип у дозі, яка перевищувала рекомендовану (передозування).
У випадку повідомлень про побічні реакції отримана інформація узгоджувалася з відомим профілем безпеки вакцини Ваксігрип (див. розділ «Побічні реакції»).

Побічні реакції:
Резюме профілю безпеки
Безпеку застосування вакцини Ваксігрип Тетра було оцінено в 5 клінічних випробуваннях, в яких взяли участь 3040 дорослих осіб віком від 18 до 60 років, 1392 особи літнього віку (понад 60 років) та 429 дітей віком від 9 до 17 років, яким було введено одну дозу вакцини Ваксігрип Тетра, та 884 дитини віком від 3 до 8 років, яким було введено одну або дві дози вакцини Ваксігрип Тетра залежно від їхнього анамнезу щодо вакцинації проти грипу.
У всіх цих випробуваннях вакциною порівняння була тривалентна інактивована вакцина для профілактики грипу Ваксігрип.
Загальний профіль безпеки вакцини Ваксігрип Тетра був порівнянним з профілем безпеки вакцини Ваксігрип.
Більшість побічних реакцій, як правило, виникали впродовж перших 3 днів після вакцинації та минали спонтанно впродовж 1 – 3 днів після виникнення. Інтенсивність цих реакцій була легкою.
Найбільш частою побічною реакцією після вакцинації, про яку повідомлялось у всіх популяціях, був біль в місці ін’єкції (від 52,8 до 56,5% у дітей віком від 3 до 17 років та у дорослих і 25,8% в осіб літнього віку).

Іншими найбільш частими побічними реакціями, про які повідомлялось після вакцинації, були:
у дорослих: головний біль (27,8%), міалгія (23%) та нездужання (19,2%);
в осіб літнього віку: головний біль (15,6%) та міалгія (13,9%);
у дітей віком від 9 до 17 років: міалгія (29,1%), головний біль (24,7%), нездужання (20,3%) та припухлість в місці ін’єкції (10,7%);
у дітей віком від 3 до 8 років: нездужання (30,7%), міалгія (28,5%), головний біль (25,7%), припухлість в місці ін’єкції (20,5%), еритема в місці ін’єкції (20,4%), ущільнення в місці ін’єкції (16,4%), озноб (11,2%).
Побічні реакції, як правило, спостерігалися менш часто в осіб літнього віку порівняно з дорослими та дітьми віком від 3 до 17 років.
Наведені дані підсумовують побічні реакції зареєстровані після застосування вакцини Ваксігрип Тетра в рамках клінічних досліджень.

Побічні реакції були розподілені за частотою:
дуже часто (≥1/10);
часто (від ≥1/100 до <1/10);
нечасто (від ≥1/1000 до <1/100);
рідко (від ≥1/10 000 до <1/1000);
дуже рідко (<1/10 000)
Дорослі, у т.ч. особи літнього віку

Потенційні побічні реакції:
Даних про безпеку післяреєстраційного застосування вакцини Ваксігрип Тетра немає.
Однак при застосуванні вакцини Ваксігрип в рамках клінічних випробувань або при її післяреєстраційному застосуванні було повідомлено про нижчезазначені побічні реакції, що можуть виникати і в осіб, яким вводять вакцину Ваксігрип Тетра.
Розлади з боку імунної системи
Тяжкі алергічні реакції: шок.
Алергічні реакції: висип, генералізована еритема.
Розлади з боку нервової системи
Синдром Гійена-Барре (GBS), неврит, невралгія, судоми, енцефаломієліт.
Розлади з боку судин
Васкуліт, зокрема пурпура Шенлейна-Геноха, з транзиторним ураженням нирок в деяких випадках.

Інші особливі популяції пацієнтів:
Профіль безпеки вакцини Ваксігрип Тетра в обмеженої кількості осіб із супутніми захворюваннями, що були включені в клінічні дослідження, не відрізняється від профілю безпеки у загальній популяції.
Крім того, результати досліджень вакцини Ваксігрип за участю пацієнтів, яким було здійснено трансплантацію нирки, та серед пацієнтів з бронхіальною астмою, не свідчать про значну відмінність профілю безпеки вакцини Ваксігрип у даних популяціях.

Звітність про побічні реакції:
Повідомлення про побічні реакції у період після реєстрації лікарського засобу є важливим заходом. Це дає змогу здійснювати безперервний моніторинг співвідношення «користь/ризик» при застосуванні даного лікарського засобу.
Медичним працівникам необхідно повідомляти про будь-які побічні реакції за допомогою системи повідомлень про побічні реакції в Україні.

Tермін придатності: 1 рік.

Умови зберігання:
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Зберігати у холодильнику (2 – 8 °С).
Не заморожувати.
Зберігати шприц у зовнішній картонній коробці, щоб захистити препарат від світла.
Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Закінченням терміну придатності вважається останній день місяця, вказаного на упаковці.

Несумісність:
У зв’язку з відсутністю досліджень сумісності цю вакцину не слід змішувати з іншими лікарськими засобами.

Упаковка:
Суспензія для ін’єкцій по 0,5 мл у попередньо заповненому шприці з прикріпленою голкою або без голки №1 у картонній коробці.

Категорія відпуску: За рецептом.

Купить, заказать препараты ВАКСИГРИПП ТЕТРА суспензия д/ин. по 0,5 мл в предвар. запол. шпр. №1 с иголк.
в аптеке Семья 7я Оформить заказ

Аптека 7я, цены лекарства препараты витамины купить в Киеве

Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления.
Перед использованием препарата вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.
Категории препаратов
BL | Антибиотики | Антидепрессанты | БАДы | Витамины и минералы | Гипотензивные средства | Гомеопатия | Гормональные препараты | Для детей | Иммуномодулирующие средства | Кардиология | Лечебная косметика | Мази и наружные формы | Медтехника | Нервная система | Обезболивающие | Онкология, препараты, действующие на с-му крови | Опорно-двигательный аппарат | Офтальмология | Перевязка, шприцы, хирургический материал | Пищеварительная система | Противоаллергические | Противоастматические | Противовоспалительные | Противомикробные, противовирусные и противопаразитарные | Противопростудные | Прочие | Сосудистые | Средства гигиены и ухода за больными | Средства для полости рта | Суппозитории (Свечи) | Урология, гинекология | Успокоительные, снотворные | Ушные и глазные средства | Щитовидная железа | Эндокринология | Эфирные масла, травы |