Корзина
В корзине товаров
На сумму грн
 
Оформить заказ
На главную  Написать письмо
Логин:  Пароль:      Напомнить пароль   Регистрация
Алфавитный указатель препаратов
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Наличие и цену уточняйте у провизора.

Препарат:


Описание:

АБАКТАЛ
ABAKTAL

Загальна характеристика: міжнародна назва: пефлоксацин; Pefloxacin

основні фізико-хімічні властивості: білі або злегка жовтуваті, довгасті, двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою;

склад: 1 таблетка містить 400 мг пефлоксацину у формі месилату дигідрату;

допоміжні речовини: ядро: лактози моногідрат, кукурудзяний крохмаль, повідон, вода очищена, натрію крохмальгліколят, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат; оболонка: гіпромелоза, титану діоксид, тальк, макрогол, віск карнаубський.

Форма випуску. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби для системного застосування. Пефлоксацин. Код АТС J01MA03.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Пефлоксацин є синтетичним антимікробним препаратом, механізм бактерицидної дії включає пригнічення реплікації ДНК бактерії на рівні ДНК-гірази. До пефлоксацину чутливі: Escherichia coli, Klebsiella spp., Enerobacter spp., Serratia spp., Proteus mirabilis, індол-позитивний Proteus, Citrobacter spp., Salmonella spp., Shigella spp., Haemophilus influenzae, Staphylococcus aureus, Neisseria gonorrhoeae. Помірно чутливі мікроорганізми: Streptococcus spp., Pneumococcus, Pseudomonas spp., Acinetobacter spp., Clostridium perfringens., Mycoplasma spp.,Chlamydia spp.

Стійкість мають: грамнегативні анаероби Spirochaeta spp., Mycobacterium tuberculosis.

Ефективний стосовно інфекцій різної локалізації, особливо сечостатевої системи.

Фармакокінетика. Абсорбція. Після перорального прийому 90% дози препарату всмоктується протягом 20 хв. Максимальні концентрації у сироватці крові визначаються через 1-1,5 год після прийому.

Розподілення. Ступінь зв’язування з білками плазми становить 25-30%, об’єм розподілення – 1,7 л/кг, що забезпечує однорідне розподілення по органах і тканинах.

[m1] Метаболізм і виведення. Пефлоксацин підлягає метаболізму в печінці. Період напіввиведення становить 10,5 год. В основному виводиться з сечею у незміненому вигляді, частково – у вигляді метаболітів. Біля 20-30% пефлоксацину виводиться з жовчю. При порушенні функції печінки плазмовий кліренс пефлоксацину суттєво знижується, а період напіввиведення відповідно зростає. При порушенні функції нирок плазмова концентрація пефлоксацину, період напіввиведення не змінюються.

Показання для застосування. Лікування інфекцій, спричинених пефлоксацин-чутливими мікроорганізмами:

інфекції сечостатевих шляхів включаючи простатит;
інфекції у гінекології;

ЛОР-органів хронічний синусит, тяжкий зовнішній отит;

інфекції дихальних шляхів загострення хронічного бронхіту та цистофіброзу, госпітальна нозокоміальна пневмонія;

тяжкі бактеріальні інфекції шлунково-кишкового тракту;

інфекції кісток та сполучної тканини остеомієліт, спричинений грамнегативними мікроорганізмами;

інфекції шкіри та м’яких тканин, спричинені стафілококом, стійким до стафілококового пеніциліну;

септицемія та ендокардит;

менінгеальні інфекції спричинені мікроорганізмами, чутливими тільки до пефлоксацину;

гонорея;

профілактика післяопераційних інфекцій у хірургії.

Пефлоксацин ефективний при застосуванні у вигляді монотерапії чи у комбінації з іншими антибіотиками, а також при лікуванні та профілактиці інфекцій у хворих з порушеннями імунітету.

Спосіб застосування та дози. Середня добова доза становить 800 мг. Препарат призначають по 1 таблетці 400 мг два рази на добу, кожні 12 год. Для запобігання шлунково-кишкових розладів таблетки слід приймати під час їжі. Для лікування неускладненої гонореї у чоловіків і жінок призначається 800 мг препарату одноразово.

Для осіб похилого віку слід знизити дозу.

Максимальна добова доза становить 1200 мг.

При захворюваннях печінки виведення пефлоксацину уповільнено, тому рекомендується призначати 400 мг на добу кожні 24-48 год.

Курс лікування становить від 3 до 15 діб, залежно від тяжкості захворювання.Побічна дія. Можуть спостерігатися:

шлунково-кишкові розлади: втрата апетиту, диспепсія, діарея, нудота, зміна смаку, блювота, у поодиноких випадках – псевдомембранозний ентероколіт;

реакції фоточутливості, інші алергічні реакції в основному, шкірні.

Зрідка можливі:

неврологічні порушення: головний біль, неспокій, запаморочення, стан підвищеного психічного збудження, депресія, безсоння, тяжкі сновидіння, розлади зору, сплутаність свідомості, галюцинації, судоми, психози, тремор;

минуще підвищення активності ферментів печінки, лужної фосфатази і рівня білірубіну;

кристалурія, гематурія, інтерстиціальний нефрит;

минущі зміни показників крові;

міалгії та/або артралгії, тендиніт, дуже рідко – розрив ахілова сухожилля.

При появі алергічної реакції або зміни психіки, а також при підозрі на тендиніт слід миттєво відмінити прийом препарату.

Протипоказання. АБАКТАЛ® протипоказаний пацієнтам з відомою гіперчутливістю до хінолонів, дітям до 18 років, у періоди вагітності та лактації. Слід уникати призначення препарату при нирковій недостатності тяжкого ступеня.

Передозування. При передозуванні можуть спостерігатися нудота, блювання, сплутаність свідомості, психічне збудження, в тяжких випадках - втрата свідомості, судоми. Необхідно призначити промивання шлунка і прийом активованого вугілля. Хворий має бути під медичним наглядом. Необхідно забезпечити достатнє надходження рідини в організм. Лікування симптоматичне. Гемодіаліз не є ефективним засобом для виведення похідних хінолону з організму.

Особливості застосування. Внаслідок можливої появи реакції фоточутливості протягом лікування препаратом АБАКТАЛ® не можна зазнавати впливу УФ-випромінювання. При появі будь-яких змін на шкірі лікування слід припинити. Слід уникати прямих сонячних променів протягом 6 діб після припинення терапії. Під час лікування слід уникати тяжких фізичних навантажень. У період лікування хворі мають отримувати велику кількість рідини для запобігання кристалурії. У випадку виникнення початкових ознак тендиніту лікування пефлоксацином слід припинити, виключити навантаження на уражену кінцівку і звернутися до лікаря. При появі ознак алергічної реакції, судом або серйозних порушень психіки лікування також слід припинити. Для хворих з тяжкими захворюваннями печінки потрібна корекція дози, пропорційна ступеню ураження; при нирковій недостатності тяжкого ступеня слід уникати призначення препарату.

Лабораторні аналізи. Може відмічатись хибнопозитивний результат при визначенні глюкози у сечі із застосуванням сульфату міді, тому пацієнтам, які приймають хінолони, слід застосовувати ферментативні методи аналізу.

Застосування в період вагітності та лактації. АБАКТАЛ® протипоказаний при вагітності та годуванні груддю через можливий ризик ураження у дитини хрящів.

Вплив на психофізичні здатності. АБАКТАЛ® може впливати на здатність керувати автомобілем або механізмами, особливо при супутньому вживанні алкоголю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Слід дотримуватися обережності під час одночасного прийому таких препаратів:

антацидів що містять алюміній, кальцій і магній і препаратів, що містять залізо та цинк, через те що вони уповільнюють абсорбцію пефлоксацину;

циметидину і ранітидину, тому що вони збільшують період напіввиведення пефлоксацину;

теофіліну, кофеїну і нестероїдних протизапальних засобів, тому що пефлоксацин знижує їх метаболізм у печінці, що призводить до підвищення концентрації у плазмі і ЦНС і підвищенню небезпеки розвитку судом;

антикоагулянтів, тому що пефлоксацин потенціює їх дію;

ізоніазиду і циклоспорину;

кортикостероїдів особливо у пацієнтів старше 60 років, а також в осіб з порушеннями функції нирок і дисліпідемій через небезпеку розвитку тендиніту.

Пефлоксацин можна застосовувати у комбінації з бета-лактамними антибіотиками, метронідазолом, ванкоміцином і рифампіцином для лікування стафілококових інфекцій, однак, даний ефект слід перевірити за допомогою лабораторних тестів. Комбінація пефлоксацину з тетрациклінами і хлорамфеніколом має антагоністичну дію.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 250 С у захищеному від світла та вологи місці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 3 роки.

Забороняється застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.


Купить, заказать препараты АБАКТАЛ® концентрат для р-ра д/инф., 400 мг/5 мл по 5 мл в амп. №10
в аптеке Семья 7я Оформить заказ

Аптека 7я, цены лекарства препараты витамины купить в Киеве

Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления.
Перед использованием препарата вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.
Категории препаратов
BL | Антибиотики | Антидепрессанты | БАДы | Витамины и минералы | Гипотензивные средства | Гомеопатия | Гормональные препараты | Для детей | Иммуномодулирующие средства | Кардиология | Лечебная косметика | Мази и наружные формы | Медтехника | Нервная система | Обезболивающие | Онкология, препараты, действующие на с-му крови | Опорно-двигательный аппарат | Офтальмология | Перевязка, шприцы, хирургический материал | Пищеварительная система | Противоаллергические | Противоастматические | Противовоспалительные | Противомикробные, противовирусные и противопаразитарные | Противопростудные | Прочие | Сосудистые | Средства гигиены и ухода за больными | Средства для полости рта | Суппозитории (Свечи) | Урология, гинекология | Успокоительные, снотворные | Ушные и глазные средства | Щитовидная железа | Эндокринология | Эфирные масла, травы |